Hochzillertal - lyžařské středisko (Rakousko)

Hochzillertal - lyžařské středisko

Lyžařský rezort Hochzillertal

Lyžařský rezort Hochzillertal

Lyžařský rezort Hochzillertal se nachází v údolí Zillertal, území s velkou frekvencí pozoruhodných lyžařských středisek. Společně s rezortem Hochfügen vytváří propojenou lyžařskou oblast disponující celkem 181 kilometry sjezdových tratí, které se nacházejí v nadmořské výšce zhruba od 600 do 2 500 metrů.

 

 

 

 

 

Hochzillertal - sjezdovky

 

Mapa lyžařského střediska Hochzillertal

Mapa lyžařského střediska Hochzillertal

V celé oblasti Hochfügen-Hochzillertal se lyžaři mohou těšit na 181 kilometrů sjezdovek, které jsou v případě nedostatku přírodního sněhu uměle zasněžovány. Modrou obtížnost má 40 kilometrů sjezdovek, 101 kilometrů připadá na červené svahy a 40 kilometrů tratí se může pochlubit černou obtížností. Největší lákadlo představuje náročná Stephan Eberharter Goldpiste, pojmenovaná po legendárním rakouském sjezdaři, jejíž dolní část je díky osvětlení využitelná pro noční lyžování. Po celé oblasti Hochfügen-Hochzillertal lyžaře transportuje celkem 37 vleků, schopných za hodinu přepravit přes 57 000 lidí. Můžete se těšit na snowpark a lyžařskou školu.

 

Ceny skipasů a otevírací doba

 

Vleky v rezortu Hochzillertal jezdí od 8:00 do 16:00. Za jednodenní permici platnou pro celou oblast Hochfügen-Hochzillertal dospělý lyžař zaplatí 42,50 EUR, šestidenní skipas jej přijde na 205 EUR.

 

Služby, kontakt

 

Po návratu z celodenního lyžování můžete v ubytovacích střediscích rezortu Hochzillertal relaxovat v restauracích či barech, případně navštívit obchody.

 

www.hochzillertal.com

 

 

Rakousko - Aktuální opatření ohledně cestování vydaná 16.9.2020 11:19

Aktuální opatření MZV ČR ohledně cestování naleznete na: https://rakousko.tripzone.cz

Poloha

Poloha: západní Rakousko, Tyrolsko

Souřadnice: 47° 16′ SŠ, 11° 52′ VD

Hochzillertal - poloha na mapě

Další lyžařská střediska (Rakousko)

 
Publikováno: 01.12.2011
Aktualizováno: 01.12.2011
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Hochzillertal

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno Hodnocení 1/5 (Nejhorší) 2/5 3/5 4/5 5/5 (Nejlepší)
Komentář
Přidat komentář
© 2008-2024 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist